Iegādājoties jaunu Komatsu mašīnu, jūs nonākat labās rokās. Viens piemērs ir komplektā iekļautā pamata apmācība. Tā jums sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē. Jūs iegūstat izpratni par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas apkopi un daudz ko citu.

 

 

SIA “Haitek Latvia” pieejamas speciāli izstrādātas apmācību programmas, kas pielāgotas mežizstrādātāju un LVM prasībām. Apmācībām var pieteikties un tās tiek organizētas pēc vajadzības gan apmācību klasē ar meža mašīnu simulatoru, gan jūsu cirsmā ar jūsu mežizstrādes tehniku. SIA “Haitek Latvia” nodrošina gan pamatzināšanu apgūšanu darbam ar SIA “Haitek Latvia” pārstāvēto zīmolu mežizstrādes tehniku, gan padziļinātu apmācību darba efektivitātes veicināšanai un produktivitātes uzlabošanai. Apmācību kurss ir derīgs operatoriem darbam LVM.

SIA “Haitek Latvia” dīlercentrā Lielvārdē ir atklāta pirmā Komatsu meža mašīnu apmācību klase Baltijā. Tā aprīkota ar Komatsu meža mašīnu simulatoru KF500 un apmācības vada profesionāls instruktors, kas ir pieredzējis meža mašīnu operators ar spēcīgām teorētiskām un praktiskām tehniskām zināšanām.