Visa veida
meža izstrādes tehnika

Uzņēmuma prioritāte ir mežizstrādes tehnikas īpašnieku vajadzībām piedāvāt piemērotākos risinājumus kā tehnikas iegādē, tā rezerves daļu piedāvājumā un servisa pakalpojumos. Uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mežsaimniecības tirdzniecības arēnā, veidojot stabilas, uzticamas un ilgstošas attiecības ar darījumu partneriem.

Komatsu Malwa Log Max

Pārstāvētie zīmoli

SIA “Haitek Latvia” ir oficiālais mežizstrādes tehnikas zīmola “KOMATSU” pārstāvis Latvijā kopš 2016. gada jūnija. Par zīmola “MALWA” oficiālo pārstāvi Latvijā SIA “Haitek Latvia” ir kļuvis 2021. gada jūnijā, kā arī Lietuvā kopš 2022. gada jūnija. Bet kopš 2022. gada jūnija uzņēmums ir tiesīgs pārstāvēt arī “Log Max” zīmolu Latvijā un Lietuvā.

Komatsu Malwa Log Max

Vienmēr sasniedzamā attālumā

Ātram un efektīvam klientu atbalstam tehnikas apkopi, remontus un apmācības veic reģionālo mehāniķu vienības, kas ir bāzētas visos Latvijas novados un nodrošinātas ar pilnvērtīgi aprīkotiem servisa izbraukumu mikroautobusiem, lai būtu iespēja operatīvi sniegt tehnisko palīdzību cirsmā vai citā klienta norādītā teritorijā.
Rezerves daļas iespējams klātienē iegādāties Lielvārdē un Smiltenē, kā arī veikt pasūtījumu attālināti un saņemt rezerves daļas ar kurjeru vai kādā no SIA “Haitek Latvia” piegādes punktiem Latvijā jeb “Drop BOX” – Grobiņa, Ugāle, Lielvārde, Jēkabpils un Valmiera.

Serviss

Komanda

SIA “Haitek Latvia” komandā ir nozarē pieredzējuši augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj operatīvi rast risinājumus dažādām situācijām. Mēs nodrošinam iespēju strādāt atbildīgā un uz attīstību vērstā uzņēmumā nodrošinot darbinieku apmācības un karjeras izaugsmes iespējas.

Par mums

Tagad detaļām nav jābrauc pakaļ, detaļas brauks pie Jums.

Pasūti detaļas jau šodien

SIA Haitek dīlercentrs

Rezerves daļu noliktava

Rezerves daļu piegādes punkts jeb dropbox

Mobilā reģionālā mehāniķa bāzes punkts

SIA Haitek partneris