Oficiālais Komatsu Forest, Malwa Forest un Log Max pārstāvis Latvijā – Haitek Latvia SIA

SIA “Haitek Latvia” ir oficiālais pasaulē vadošā mežizstrādes tehnikas zīmola “KOMATSU” pārstāvis Latvijā kopš 2016. gada jūnija. Par zīmola “MALWA” oficiālo pārstāvi SIA “Haitek Latvia” ir kļuvis 2021. gada jūnijā. Bet kopš 2022. gada jūnija uzņēmums ir tiesīgs pārstāvēt arī Log Max zīmolu Latvijā. Uzņēmuma prioritāte ir mežizstrādes tehnikas īpašnieku vajadzībām piedāvāt piemērotākos risinājumus kā tehnikas iegādē, tā rezerves daļu piedāvājumā un servisa pakalpojumos. Uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mežsaimniecības tirdzniecības arēnā, veidojot stabilas, uzticamas un ilgstošas attiecības ar darījumu partneriem.

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS ĪPAŠNIEKIEM

REZERVES DAĻAS POPULĀRĀKO ZĪMOLU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAI

LIETOTAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS ATPIRKŠANA UN TIRDZNIECĪBA

MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS GARANTIJAS, APKOPES UN SERVISS

APMĀCĪBAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS OPERATORIEM

FINANSĒJUMA PIESAISTE

SIA “Haitek Latvia” dīlercentram ir stratēģiski laba atrašanās vieta pašā Latvijas sirdī – Lielvārdē.
Dīlercentrā ir pieejami visi uzņēmuma sniegtie pakalpojumi, apmācības modernā ar simulatoru aprīkotā mācību klasē, tehnikas remonts plašā un drošā remontzonā (1200m²), rezerves daļu izsniegšana no centrālās noliktavas, kā arī profesionālas konsultācijas par mūsu pārstāvētajiem produktiem un pēcpārdošanas pakalpojumiem.

Ātram un efektīvam klientu atbalstam tehnikas apkopi, remontus un apmācības veic reģionālo mehāniķu vienības, kas ir bāzētas visos Latvijas novados un nodrošinātas ar pilnvērtīgi aprīkotiem servisa izbraukumu mikroautobusiem, lai būtu iespēja operatīvi sniegt tehnisko palīdzību cirsmā vai citā klienta norādītā teritorijā.
Rezerves daļas iespējams klātienē iegādāties Lielvārdē un Smiltenē, kā arī veikt pasūtījumu attālināti un saņemt rezerves daļas ar kurjeru vai kādā no SIA “Haitek Latvia” piegādes punktiem Latvijā jeb “Drop BOX” – Grobiņa, Ugāle, Lielvārde, Jēkabpils un Valmiera.

SIA “Haitek Latvia” komandā ir nozarē pieredzējuši augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj operatīvi rast risinājumus dažādām situācijām. Mēs nodrošinam iespēju strādāt atbildīgā un uz attīstību vērstā uzņēmumā nodrošinot darbinieku apmācības un karjeras izaugsmes iespējas.

Ilgtspējīga un atbildīga attieksme pret darbiniekiem, sadarbības partneriem, klientiem un apkārtējo vidi ir mūsu uzņēmuma pamatvērtība un attīstības stūrakmens.

Vēsture

2016

SIA "Haitek Latvia" ir dibināts 2016. gadā, kā 100% Latvijas kapitāla uzņēmums ar centrālo biroju Lielvārdē.
Uzņēmuma dibinātājs un īpašnieks ir Agris Putniņš, kuram ir vairāk kā 10 gadu pieredze meža tehnikas tirdzniecībā ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskajā tirgū, veidojot spēcīgas ilgtermiņa attiecības ar sadarbības partneriem.

2016

SIA “Haitek Latvia” ir oficiālais mežizstrādes tehnikas zīmola “KOMATSU” pārstāvis Latvijā kopš 2016. gada jūnija.

2017

2017. gadā SIA "Haitek Latvia" kļūst par LTRK biedru. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 no uzņēmēju biedrībām) – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports.

2018

2018. gadā ar SIA "RAIRU" tiek noslēgts uz to brīdi vērienīgākais jaunas tehnikas piegādes līgums par 9 tehnikas vienībām, kas jāpiegādā 2019. gadā, starp kurām trīs harvesteri, pieci forvarderi un viena harvestera darba galva. SIA "Haitek Latvia" ir gandarīts par noslēgto līgumu un pateicīgs SIA "RAIRU" par savu izdarīto izvēli par labu “sarkanajai” mežizstrādes tehnikai. Šī pasūtījuma ietvaros SIA "RAIRU" izvēle ir bijusi arī astoņu riteņu Komatsu 901xc harvesters. Kopš 2018. gada septembra izskaņā SIA "Haitek Latvia" pirmo reizi Latvijā prezentēja šo astoņu riteņu retināšanas ekspertu ar ražīgo Komatsu C124 harvestera darba galvu, “sarkanie” astoņu riteņu harvesteri Latvijas mežos vairs nav nekas neparasts.

2018

Latvijai 100! Godinot šo notikumu, SIA "Haitek Latvia" sadarbojoties ar "Komatsu Forest" AB sarūpē Latvijai un mežizstrādes uzņēmumiem patīkamu pārsteigumu. Visas 2018. gadā iegādātās Komatsu meža mašīnas tiek īpaši personalizētas. Ar īpašu noformējumu Lielvārdes jostas simbolu un gravētu misiņa plāksni kabīnē. Un ar jaunu aksesuāru komplektu jaunā Komatsu tehnika ne tikai priecē tehnikas īpašniekus un operatorus ikdienā, bet arī rotā Latvijas mežus.

2019

Pilnveidojot savus pakalpojumus un palielinot savu darba intensitāti, 2019. gadā SIA "Haitek Latvia" iegādājas dīlercentra ēku savā īpašumā.

2019

PIRMĀ BALTIJĀ – KOMATSU MEŽA MAŠĪNU APMĀCĪBU KLASE!
2019. gada 17. maijā SIA “Haitek Latvia” dīlercentrā Lielvārdē tiek svinīgi atklāta pirmā Komatsu meža mašīnu mācību klase Baltijā. Tā aprīkota ar Komatsu meža mašīnu simulatoru KF500 un apmācības vada profesionāls instruktors, kas ir pieredzējis meža mašīnu operators ar spēcīgām teorētiskām un praktiskām tehniskām zināšanām.
No 2020. gada ir pieejamas speciāli izstrādātas apmācību programmas pielāgotas populārākajām mežizstrādātāju un LVM prasībām. Apmācībām var pieteikties un tās tiek organizētas pēc vajadzības gan mācību klasē ar simulatoru, gan cirsmā ar reālu mežizstrādes tehniku. SIA "Haitek Latvia" nodrošina gan pamatzināšanu apgūšanu darbam ar Komatsu mežizstrādes tehniku, gan padziļinātu apmācību darba efektivitātes veicināšanai un produktivitātes uzlabošanai. Apmācību kurss ir derīgs operatoriem darbam LVM.

2020

SIA "Haitek Latvia" noslēdz sadarbības līgumu ar Profesionālās izglītības kompetences centru "Ogres tehnikumu" ar mērķi veicināt Tehnikuma audzēkņu kvalitatīvu apmācību un profesionālo attīstību atbilstoši mūsdienu mežizstrādes nozares darba tirgus prasībām.

2021

SIA "Haitek Latvia" ir LNMA asociētais biedrs kopš 2021. gada.

2021

Lai atvieglotu ikdienu un detaļu saņemšanu klientiem, SIA "Haitek Latvia" 2021. gadā izveido pirmo DropBox sistēmu Grobiņā. Šī ir pirmā no vairākām plānotajām DropBox sistēmām dažādos Latvijas reģionos.
DropBox sistēma ir īpaši sagatavots konteiners tiešai preču piegādei no rūpnīcas centrālās noliktavas vai no noliktavas Lielvārdē. Tas nodrošina ātrāku sūtījuma saņemšanu klientam izdevīgā laikā un vietā.

2021

SIA "Haitek Latvia" 2021. gadā izveido kārtējo DropBox sistēmu Ugālē un Kurzemes reģionālā mehāniķa pakalpojumu. Šis ir pirmais izveidotais reģionālā mehāniķa punkts Latvijā no plānotajiem vairākiem reģionālajiem tehniskā atbalsta punktiem dažādos Latvijas reģionos.

2021

Par zīmola “MALWA” oficiālo pārstāvi Latvijā SIA “Haitek Latvia” kļūst 2021. gada jūnijā. Par oficiālu "MALWA" pārstāvi Lietuvā SIA "Haitek Latvia" kļūst 2022. gada jūnijā.

2022

Ierasta lieta SIA "Haitek Latvia" ir eksportēt lietotu tehniku uz visām Eiropas valstīm līdz pat Portugālei. 2022. gada aprīlī pirmo reizi tiek piegādāta lietota tehnika klientam uz Čīli.

2022

2022. gada jūnijā SIA "Haitek Latvia" iegūst tiesības pārstāvēt pasaulē atzīta harvesteru darba galvu ražotāja “Log Max” zīmolu Latvijā un Lietuvā.

2016-2022

Līdz 2022. gadam SIA "Haitek Latvia" ir veicis vairāk nekā 400 mežizstrādes tehnikas piegādes klientiem Latvijā un Eiropā.

2022

SIA "Haitek Latvia" ir viens no lielākajiem TOP 20 nodokļu maksātājiem Vidzemē 2022. gadā.

2023

SIA "Haitek Latvia" ir stabils partneris un atbildīgs darba devējs ar pieredzējušu profesionāļu komandu. Kopš 2016. gada, kad uzņēmumā strādāja 4 cilvēki, ik gadu ir radītas vismaz 2 jaunas darba vietas un uzņēmuma komanda augusi līdz 23 cilvēkiem 2023. gadā.

2023

2023. gadā SIA "Haitek Latvia" paplašina servisa resursus par 1200 m2, iegādājoties papildus servisa telpas Lielvārdē blakus dīlercentram.

SIA Haitek dīlercentrs

Rezerves daļu noliktava

Rezerves daļu piegādes punkts jeb dropbox

Mobilā reģionālā mehāniķa bāzes punkts

SIA Haitek partneris

VADĪBAS KOMANDA

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS,
VALDES LOCEKLIS

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

PĒCPĀRDOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS,
VALDES LOCEKLIS

kopēt kontakta kartiņu

GRĀMATVEDĪBA

kopēt kontakta kartiņu