Mašīnas svars

16 950 kg

Dzinēja tilpums

4,9 l

Jauda

140 kW

pie 1900 apgr./min.

Vilces spēks

172 kN

Kravnesība

12 000 kg

Sazināties

Komatsu 845– veidots tā, lai nodrošinātu visaugstāko produktivitāti krājas kopšanā un arī vieglākā kailcirtē. Šis ir veikls forvarders, kas rada mazu spiedienu uz augsni un nodrošina izcilu komfortu operatoram.

  • Jauna dizaina motora pārsegs

Jaunais motora pārsegs krājas kopšanas forvardieriem ir šaurāks, īsāks, ar modernu formu. Īpaši pārdomāts, lai uzlabotu redzamību un nodrošinātu lielisku manevrētspēju visos apstākļos.

  • Izcila redzamība

Krājas kopšanā ir īpaši svarīgi, lai operatoram ir teicama redzamība gan uz apkārtējo mežu, gan tehnikas novietojumu pret katru koku atsevišķi.  Mūsu krājas kopšanas forvarderiem, redzamība ir izcila visos virzienos un operators var justies droši, ka nesabojās augošos kokus.

  • Pielāgojams kravas nodalījums

Komatsu 845 ir liela kravas zona, ko raksturo tā pielāgojamība un daudzas citas iespējas. Viena no tām ir “FlexGate” – kravas režģis, kas uzlabo redzamību un amortizē triecienu tam trāpot ar kausu vai baļķi. Tas vienkāršo iekraušanu un samazina mašīnas bojājumu risku. Papildus ir iespēja tehniku aprīkot ar FlexBunk sistēmu – hidrauliski regulējamām statnēm ar iespēju pielāgot un paplašināt kravas zonu, nodrošinot augstu kravnesību.

  • Unikāla stabilitāte

Forvarderu stabilitātei ir izšķiroša loma, lai sasniegtu augstu produktivitāti. Komatsu forvarderiem ir īpašs aizmugurējā rāmja risinājums, kas nodrošina izcilu stabilitāti.

  • “Comfort ride” kabīne

Forvardera operators pavada daudz stundas dienā kabīnē, tāpēc ir īpaši svarīgi, lai kabīnē būtu ērti un komfortabli. Komatsu “Comfort Ride” kabīnes amortizēšanas sistēma efektīvi absorbē triecienus un mazina vibrācijas, nodrošinot ergonomisku darba vidi. Vitāli svarīgi priekšnoteikumi, lai veicinātu operatora produktivitāti un ienesīgumu.

  • “Smart crane” viedais manipulators

Tehniku ir iespējams aprīkot ar “Smart crane” viedo manipulatoru. Tas nodrošina operatoram tādas priekšrocības kā vienkāršāka, ātrāka manipulatora darbība, mazāka fiziskā slodze un lielāka produktivitāte. Priekšrocības, kas uzlabo gan rentabilitāti, gan operatora labklājību. Viss, lai operatoram būtu pēc iespējas vieglāk koncentrēties uz patiesi svarīgo – kokmateriālu pārvietošanu uz krautuvi.

  • Tehnikas parka pārvaldība ar “MaxiFleet”

Mašīna ir gatava, lai uz tās instalētu programmatūru “Maxifleet”. Pasaulē pirmā kontrolēšanas sistēma meža izstrādes tehnikai. Unikāli rīki, lai kontrolētu un vienkopus redzētu visus datus par iekārtas darbību, ražību.

Specifikācija

A. Platums 2620 mm
B. Kopējais mašīnas garums 9380 mm
C. Garums no priekšējās ass līdz vidussavienojumam 1900 mm
D. Garums no vidussavienojuma līdz aizmugurējai asij 2900 mm
E. Transportēšanas augstums, pie normāla riepu spiediena 3880 mm,
3840 mm (ar 105F celtni un celtņa slīpuma regulēšanas sistēmu)
F. Klīrenss vidussavienojumā 660 mm
Piezīmes Norādītie izmēri ir aptuveni un var nedaudz atšķirties atkarībā no aprīkojuma izvēles.
Mašīnas svars 16 950 kg
Dzinēja tilpums 4,9 l
Dzinēja veids 4 cilindru dīzeļdzinējs ar turbokompresoru un starpdzesētāju. EU Stage V
Jauda 140 kW pie 1900 apgr./min.
Griezes moments 800 Nm pie 1500 apgr./min
Bruto krava 12 000 kg
Šķērsgriezuma laukums 3,5-4,8 m2
Modelis Komatsu 105F,
Komatsu 130F
Celšanas spēks 105F: 103 kNm,
130F: 127 kNm
Pagrieziena griezes moments 28,7 kNm
Sniedzamība 105F: 7,7/9,5/10 m,
130F: 8/10 m
Vilces spēks 172 kN
Riteņu izmērs 26,5”
Pēc izvēles Maxi Fleet, Comfort Ride, Smart Crane, tandēmu pacēlāji, “LoadFlex” kravas kūleņi, aizm.rāmja pagarinājums, Extreme transmisija, Speed Shift ātrumkārba.

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS,
VALDES LOCEKLIS

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

Saņemt piedāvājumu!

Mani interesē