Mašīnas svars

20 210 kg

Dzinēja tilpums

6,6 l

Jauda

170 kW / 231 ZS

pie 1900 apgr./min.

Vilces spēks

184 kN

Sazināties

Komatsu 901XC – izcili stabils, veiktspējīgs un ekonomisks harvesters krājas kopšanai. Tā astoņi riteņi ievērojami mazina mīkstās meža zemsedzes bojājumus un nodrošina izcilu manevrētspēju sarežģītā reljefā.

  • Priekšrocības sarežģītā reljefā

Priekšrocības sarežģītā reljefā Komatsu 901XC nodrošina vieglu darbu slīpās nogāzēs un sarežģītā reljefā. Viens no svarīgākajiem iemesliem ir lielais vilces spēks un unikālā mijiedarbība starp dzinēju, vadības sistēmu un transmisiju. Optimizētā hidrostatiskā transmisija ļauj pilnībā izmantot dzinēja jaudu, nodrošinot izcilas pārvietošanās spējas un ievērojamas priekšrocības sarežģītā reljefā.

  • “Smart crane” viedais manipulators

“Smart Crane” nodrošina automatizētu manipulatora vadību – tikai ar vienu vadības sviras kustību darba galva atgriežas no tālākā sniedzamības punkta līdz mašīnai. Manipulatora ātrā un precīzā darbība ļauj darba galvu nogādāt vēlamajā punktā vienā mirklī, ļaujot operatoram strādāt mazāk saspringti. “Smart Crane” ievērojami uzlabo operatoru produktivitāti, sniedzot iespēju saglabāt augstas darba spējas un mazināt nogurumu līdz pat dienas beigām. Ar “Smart Crane” jebkurš mazpieredzējis operators darbosies līdzvērtīgi kā pieredzējušākie profesionāļi!

  • Strādā efektīvāk ar trīs sūkņu hidrauliku

Komatsu harvesteri ir aprīkoti ar unikālo 3 sūkņu hidraulikas sistēmu. Unikālā spiediena un plūsmas optimizācija ļauj strādāt ievērojami ātrāk, jo 3 sūkņu hidraulika ļauj vienlaikus ar maksimālu hidraulisko jaudu izmantot vairākas manipulatora un darba galvas funkcijas, saglabājot minimālu degvielas patēriņu. 

  • Lieliska vide operatoram

Kabīnes līmeņošanas sistēma notur to horizontāli, kas nozīmē ērtāku un drošāku operatora sēdpozīciju. Operatora vide ir pārdomāta arī citos veidos – liels kabīnes tilpums, lieliska redzamība, pārdomāts ekrāna novietojums maksimālai redzamībai un tālvadības pults/atslēga elektriskā masas slēdža ieslēgšanai un izslēgšanai, apgaismojuma kontrole, kabīnes centrālā atslēga un Webasto vadība. Grīdas apsilde, efektīvs apgaismojums un trīs vadības sviru alternatīvas, tostarp EME, lai izvēlētos ērtāko darba vidi. Pievienojiet papildu Autolev Advanced automātisko kabīnes līmeņošanu un amortizāciju, lai vēl vairāk uzlabotu operatora komfortu.

  • Apkopes punktu pieejamība

Ar viegli pieejamiem ikdienas pārbaudes un apkopes punktiem, kas ir sagrupēti kopā, elektroniski vadāmu motora pārsegu un vertikāli uzstādītiem degvielas un eļļas filtriem, ikdienas apkope ir viegli veicama.

  • Iespējama programmatūras “MaxiFleet” pieslēgšana

Mašīna ir gatava, lai uz tās instalētu programmatūru “Maxifleet”. Pasaulē pirmā kontrolēšanas sistēma meža izstrādes tehnikai. Unikāli rīki, lai kontrolētu un vienkopus redzētu visus datus par iekārtas darbību, ražību.

Specifikācija

A. Platums 2776 mm
B. Kopējais mašīnas garums 7705 mm
C. Garums no priekšējās ass līdz vidussavienojumam 1850 mm
D. Garums no vidussavienojuma līdz aizmugurējai asij 2100 mm
E. Transportēšanas augstums, pie normāla riepu spiediena 3810 mm
F. Klīrenss vidussavienojumā 650 mm
Piezīmes Norādītie izmēri ir aptuveni un var nedaudz atšķirties atkarībā no aprīkojuma izvēles.
Mašīnas svars 20 210 kg
Dzinēja tilpums 6,6 l
Dzinēja veids 6 cilindru dīzeļdzinējs ar turbokompresoru un starpdzesētāju. EU Stage V.
Jauda 170 kW / 231 ZS pie 1900 apgr./min.
Griezes moments 950 Nm pie 1500 apgr./min
Modelis Komatsu 200H
Celšanas spēks 198 kNm
Pagrieziena griezes moments 43 kNm
Sniedzamība 10/11 m
Maks. hidrauliskā plūsma 400 l/min. pie 1600 apgr./min
Vilces spēks 184 kN
Riteņu izmērs 24,5” (priekšā) 24,5” (aizmugurē)
Galvas Komatsu S82/S92/C93/C124
Pēc izvēles Smart Crane, Autolev Advanced, Maxi Fleet, celmu apstrāde, EME vadības svira, Webasto dzinēja un hidrauliaks eļļas priekšsildītājs, automātiskā centrālā smērēšana, automātiskā ugunsdzēsības sistēma, kabīnes komforta aprīkojums.

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS,
VALDES LOCEKLIS

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

Saņemt piedāvājumu!

Mani interesē