Mašīnas svars

19 880 kg

Dzinēja tilpums

7,4 l

Jauda

190 kW / 258 ZS

pie 1850 apgr./min.

Vilces spēks

189 kN

Sazināties

Komatsu 931 – būvēts patiesi sarežģītai mežizstrādei. Vairākās izšķirošās jomās tas kalpo kā atskaites punkts nākotnes vajadzībām pēc maksimālas ražošanas jaudas, ekoloģiska darba un komfortablas vides operatoram.

  • “Smart crane” viedais manipulators

“Smart Crane” nodrošina automatizētu manipulatora vadību – tikai ar vienu vadības sviras kustību darba galva atgriežas no tālākā sniedzamības punkta līdz mašīnai. Manipulatora ātrā un precīzā darbība ļauj darba galvu nogādāt vēlamajā punktā vienā mirklī, ļaujot operatoram strādāt mazāk saspringti. “Smart Crane” ievērojami uzlabo operatoru produktivitāti, sniedzot iespēju saglabāt augstas darba spējas un mazināt nogurumu līdz pat dienas beigām. Ar “Smart Crane” jebkurš mazpieredzējis operators darbosies līdzvērtīgi kā pieredzējušākie profesionāļi!

  • Strādā efektīvāk ar trīs sūkņu hidrauliku

Komatsu harvesteri ir aprīkoti ar unikālo 3 sūkņu hidraulikas sistēmu. Unikālā spiediena un plūsmas optimizācija ļauj strādāt ievērojami ātrāk, jo 3 sūkņu hidraulika ļauj vienlaikus ar maksimālu hidraulisko jaudu izmantot vairākas manipulatora un darba galvas funkcijas, saglabājot minimālu degvielas patēriņu. 

  • Lieliska vide operatoram

Kabīnes līmeņošanas sistēma notur to horizontāli, kas nozīmē ērtāku un drošāku operatora sēdpozīciju. Operatora vide ir pārdomāta arī citos veidos – liels kabīnes tilpums, lieliska redzamība, pārdomāts ekrāna novietojums maksimālai redzamībai un tālvadības pults/atslēga elektriskā masas slēdža ieslēgšanai un izslēgšanai, apgaismojuma kontrole, kabīnes centrālā atslēga un Webasto vadība. Grīdas apsilde, efektīvs apgaismojums un trīs vadības sviru alternatīvas, tostarp EME, lai izvēlētos ērtāko darba vidi. Pievienojiet papildu Autolev Advanced automātisko kabīnes līmeņošanu un amortizāciju, lai vēl vairāk uzlabotu operatora komfortu.

  • Kabīnes līmeņošana

Kabīnes līmeņošanas funkcija nozīmē, ka jūs vienmēr sēdēsiet iespējami pareizā un ērtā stāvoklī. Jums nebūs nepieciešams lieki izstiepties vai sasprindzināties, lai būtu ērti un pilnvērtīgi pārvaldītu mašīnu.

  • Apkopes punktu pieejamība

Ar viegli pieejamiem ikdienas pārbaudes un apkopes punktiem, kas ir sagrupēti kopā, elektroniski vadāmu motora pārsegu un vertikāli uzstādītiem degvielas un eļļas filtriem, ikdienas apkope ir viegli veicama.

  • Tehnikas parka pārvaldība ar “MaxiFleet”

Mašīna ir gatava, lai uz tās instalētu programmatūru “Maxifleet”. Pasaulē pirmā kontrolēšanas sistēma meža izstrādes tehnikai. Unikāli rīki, lai kontrolētu un vienkopus redzētu visus datus par iekārtas darbību, ražību.

Specifikācija

A. Platums 2726 mm
B. Kopējais mašīnas garums 7525 mm
C. Garums no priekšējās ass līdz vidussavienojumam 1930 mm
D. Garums no vidussavienojuma līdz aizmugurējai asij 1800 mm
E. Transportēšanas augstums, pie normāla riepu spiediena 3960 mm
F. Klīrenss vidussavienojumā 685 mm
Piezīmes Norādītie izmēri ir aptuveni un var nedaudz atšķirties atkarībā no aprīkojuma izvēles.
Mašīnas svars 19 880 kg
Dzinēja tilpums 7,4 l
Dzinēja veids 6 cilindru dīzeļdzinējs ar turbokompresoru un starpdzesētāju. EU Stage V.
Jauda 190 kW / 258 ZS pie 1850 apgr./min.
Griezes moments 1130 Nm pie 1500 apgr./min
Modelis Komatsu 230H
Celšanas spēks 230 kNm
Pagrieziena griezes moments 47,5 kNm
Sniedzamība 8,7/10/11 m
Maks. hidrauliskā plūsma 528 l/min. pie 1600 apgr./min
Vilces spēks 189 kN
Riteņu izmērs 26,5” (priekšā) 34” (aizmugurē)
Galvas Komatsu S92/C93/C124/C132/C144
Pēc izvēles Smart Crane, Autolev Advanced, Maxi Fleet, celmu apstrāde, EME vadības svira, Webasto dzinēja un hidrauliaks eļļas priekšsildītājs, automātiskā centrālā smērēšana, automātiskā ugunsdzēsības sistēma, kabīnes komforta aprīkojums.

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS,
VALDES LOCEKLIS

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA

(jauna tehnika Latvijas teritorijā, lietota tehnika visā Eiropā)

kopēt kontakta kartiņu

Saņemt piedāvājumu!

Mani interesē