Meža mašīnbūves nozarē vērojams nemitīgs digitalizācijas attīstības progress. Digitālie risinājumi MaxiFleet un MaxiVision ir piedāvājuši iespēju attālināti pārraudzīt Jūsu Komatsu meža mašīnas darbību, ražošanas efektivitāti, veiktspējas rādītājus, sekot līdzi operatoru darbam, produktivitātei, kā arī plānot cirsmu un sastādīt mežizstrādes tehnoloģiskās kartes.

 

Šobrīd MaxiFleet funkcijas kļūst par daļu no jauna koncepta – Smart Forestry. Jaunais koncepts ietver visus digitālos risinājumus un funkcijas, ko šobrīd piedāvā MaxiFleet.

Iepazīstieties:

  • MaxiFleet (tehnikas parka un efektivitātes/produktivitātes analīze) pārtop par Smart Forestry Fleet Monitoring
  • MaxiVision (kartes funkcijas) pārtop par Smart Forestry Vision
  • Precision (augstas precizitātes pozicionēšana) pārtop par Smart Forestry Precision

 

Šajā brīdī Smart Forestry sastāv no trīs dažādiem produktiem, kas ļauj viegli atrast sev piemērotāko risinājumu:

  1. Smart Forestry Fleet Monitoring nodrošina pilnīgu kontroli pār mašīnām, iespēju plānot darbus attālināti un citas nepieciešamās tālvadības funkcijas – arī tehnisko atbalstu.
  2. Smart Forestry Vision ietver sevī praktisku mežsaimniecības karšu slāņu pielietošanu, operatoru sadarbību un spēju reālā laikā pārraudzīt visu saražoto produkciju.
  3. Smart Forestry Precision nodrošina iespēju izmantot jaunāko pozicionēšanas tehnoloģiju, lai vienkāršotu darba dienu un sasniegtu jaunu precizitātes līmeni darbā ar meža mašīnām.

 

Lai uzzinātu vairāk par Smart Forestry sistēmu, produktiem un sniegtajām priekšrocībām, sazinieties ar Haitek Latvia pēcpārdošanas nodaļas vadītāju:

ANDRIS LOGINS

+371 26268246

PĒCPĀRDOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS,
VALDES LOCEKLIS

kopēt kontakta kartiņu