MaxiFleet ir tīklā balstīta meža tehnikas autoparka pārvaldības sistēma, kura parāda informāciju no katras mašīnas vadības sistēmas. Viena galvenā jaunā MaxiFleet funkcija ir atjauninātā zonas pārvaldības funkcija, kura tagad jums ļauj gādāt par administratīvajiem uzdevumiem un automatizēt tos, atrodoties birojā, mājās vai izmantojot viedtālruni. Starp citām funkcijām, kas atvieglo meža tehnikas īpašnieku dzīvi un paaugstina produktivitāti, pieejams arī attālinātais atbalsts un uzlabotā mašīnas analīzes funkcija.

MaxiXplorer vadības un informācijas sistēma ir izšķirošais faktors visām MaxiFleet priekšrocībām. MaxiXplorer satur plašu informāciju par ražošanu, darba uzraudzību, mašīnas statusu un daudz ko citu. Šī informācija tiek automātiski apkopota, un parādīta MaxiFleet sistēmā, ļaujot veikt efektīvu un vērtīgu pārraudzību. Tā kā sistēma ir balstīta tīklā, meža tehnikas īpašnieki gūst piekļuvi visai informācijai par savām mašīnām, neatkarīgi no laika vai atrašanās vietas. Situācijās, kad operatoram nav tīkla signāla, jaunā bezsaistes sinhronizācijas funkcija “Offline Sync” ļauj visu informāciju saglabāt viedtālruņa lietotnē un pēc tam, tiklīdz operators atgūst tīkla pārklājumu, automātiski sinhronizēt ar MaxiFleet.

Viena galvenā jaunā MaxiFleet funkcija ir atjaunināta zonas pārvaldības funkcija, kura tagad jums ļauj gādāt par daudziem administratīvajiem uzdevumiem un automatizēt tos, atrodoties birojā, mājās vai izmantojot viedtālruni. Jūs varat sagatavot zonas tā, lai operatoram iekāpjot mašīnā, viss ir jau savās vietās, tā mazinot administrēšanas izmaksas un paaugstinot ienesīgumu. Zonu pārskats ļauj sekot progresam visās zonās. Tas izmanto dažādus kartes slāņus, lai parādītu informāciju par katru zonu – nogāzto un izvesto apjomu daļas, vidējo caurmēru un karti, kurā parādītas krautuvju atrašanās vietas. 

Turklāt tas jums ļauj ātri izveidot atskaites par konkrētu zonu. Piemēram, salīdzinājums ar sākotnēji aprēķināto apjomu, kāds norādīts, kad zona tika izveidota, sniedz aptuvenu priekšstatu par to, cik daudz darba šajā zonā vēl atlicis, un to, kā darbu var vēl labāk optimizēt. Zonas pārvaldība ļauj vienmēr ērti sekot līdzi gan informācijai par ražošanu, gan kartes datiem. 

Vēl viena gudrā funkcija, kas atvieglo meža tehnikas īpašnieku dzīvi, ir attālinātais atbalsts, ļaujot “Komatsu Forest” speciālistiem pieslēgties klienta mašīnai un attālināti atklāt un novērst radušās problēmas. Attālinātais atbalsts taupa gan laiku, gan naudu, jo izpaliek dārgais pārbraucienu laiks, turklāt “Komatsu Forest” speciālisti ir pieejami vienmēr. Mehāniķi var izmantot attālinātā atbalsta pakalpojumu, lai veiktu apmācību, atklātu un novērstu problēmas, regulētu mašīnas iestatījumus, atjauninātu programmatūru un daudzas citas lietas. Rezultāts ir ātrs un tūlīt pieejams atbalsts un minimāls dīkstāves laiks.

Cits svarīgs peļņas palielināšanas aspekts ir koordinēšana – šajā ziņā noderīgs instruments ir uzlabotā mašīnas analīzes funkcija. Šī funkcija nodrošina klientam efektīvu viņa mašīnu pārskatu kopā ar to statusu, kapacitātes izmantojumu un izšķiroši svarīgo informāciju. Pieejamo koordinēšanas iespēju piemēri – ražošana, vadības uzraudzība, dzinējs, akumulators, svari un galva. Informāciju var atlasīt, izmantojot tādus parametrus, kā operators, zona un laika intervāls. MaxiFleet sistēmā automātiski pievieno un parāda eļļas paraugu analīzes, sistēmā parādās arī nozīmīgi notikumi, piemēram, apkopes pieraksts un galvas nomaiņa.

MaxiFleet sistēmai pieejami dažādi pakalpojuma līmeņi: Base (Pamata), Advanced (Uzlabotais) un Advanced Plus (Uzlabotais plus). Var izvēlēties to līmeni, kurš vislabāk atbilst klienta vajadzībām. Dažas no iepriekš aprakstītajām funkcijām pieejamas tikai Advanced vai Advanced Plus līmenī.